Nespokojíme se s polovičatým řešením.
Proto pro vás vyvíjíme vlastní řady svítidel

Od roku 2007 spoříme firmám náklady na osvětlení. Postupně jsme získávali zkušenosti z desítek instalací. A zjistili jsme, že osvětlení v průmyslu by mohlo být efektivnější, komfortnější a kvalitnější, ale na trhu nebyly vhodné produkty. A tak jsme se pustili do vlastního vývoje. Vznikl silný tým špičkových techniků, díky kterým vám dnes poskytujeme ta nejlepší dostupná svítidla i systémy řízení osvětlení.

Stojíme na pevných základech

Máme vlastní kompletní výrobu a sklady, špičkový tým techniků, který se stará o vývoj, i terénní tým, který dokáže nainstalovat prakticky cokoliv i v extrémních podmínkách. Naše výrobní i administrativní zázemí neustále průběžně modernizujeme, a to i za podpory Evropského fondu pro regionální rozvoj

Nemusíte dlouhé měsíce čekat na dodávku svítidel

Držíme skladové zásoby svítidel a materiálu. Jsme flexibilní ve výrobě, Pokud potřebujete svítit rychle, postaráme se o to.

Najdeme pro vás to nejlepší řešení

Bereme vás jako partnera a jednáme s vámi na rovinu. Pokud jsou vaše cíle nereálné, řekneme vám to. Máme-li jiný názor na požadovaný typ osvětlení, sdílíme ho s vámi. A nikdy se nespokojíme s polovičatým řešením. Pokud si váš provoz žádá složitější řešení, pustíme se do toho.

Vyrábíme více než certifikovaná svítidla

Povinné certifikace a zkoušky, jako elektromagnetická kompatibilita, bezpečnost, třída ochrany krytu, atd., jsou pro nás samozřejmostí. U Elektrotechnického a zkušebního ústavu ale navíc třeba certifikujeme pro nejvyšší teploty okolí, pro které EZÚ testuje. Rakouská společnost TRIDONIC GmbH zase ověřuje odvod tepla, pracovní a provozní podmínky elektronických napáječů. Česká společnost pro osvětlování měří účinnost světelného toku a vyzařovací charakteristiky.

Garantujeme kvalitu a dlouhou životnost

Svítidla, která instalujeme u zákazníků si sami vyvíjíme, vyrábíme a instalujeme. Díky tomu, že dohlížíme na celý proces od začátku do konce, vám poskytujeme nadstandardní záruku.

Svou prací žijeme

 

Milujeme moderní technologie a osvětlením žijeme už více než 12 let. Naše nadšení přetváříme ve vaše úspory.

náš tým

Filip kříž
obchodní ředitel, společník

Martin Zima
Obchodník

Martin Hexner
Technický ředitel, společník

Radek Šmejkal
International sales manager

Dominik Pros
Vedoucí technického oddělení, společník

Pavel kužílek
obchodník