Nespokojíme se s polovičatým řešením.
Proto pro vás vyvíjíme vlastní řady svítidel

Od roku 2007 spoříme firmám náklady na osvětlení. Postupně jsme získávali zkušenosti z desítek instalací. A zjistili jsme, že osvětlení v průmyslu by mohlo být efektivnější, komfortnější a kvalitnější, ale na trhu nebyly vhodné produkty. A tak jsme se pustili do vlastního vývoje. Vznikl silný tým špičkových techniků, díky kterým vám dnes poskytujeme ta nejlepší dostupná svítidla i systémy řízení osvětlení.

Stojíme na pevných základech

Máme vlastní kompletní výrobu a sklady, špičkový tým techniků, který se stará o vývoj, i terénní tým, který dokáže nainstalovat prakticky cokoliv i v extrémních podmínkách. Naše výrobní i administrativní zázemí neustále průběžně modernizujeme, a to i za podpory Evropského fondu pro regionální rozvoj

Nemusíte dlouhé měsíce čekat na dodávku svítidel

Držíme skladové zásoby svítidel a materiálu. Jsme flexibilní ve výrobě, Pokud potřebujete svítit rychle, postaráme se o to.

Najdeme pro vás to nejlepší řešení

Bereme vás jako partnera a jednáme s vámi na rovinu. Pokud jsou vaše cíle nereálné, řekneme vám to. Máme-li jiný názor na požadovaný typ osvětlení, sdílíme ho s vámi. A nikdy se nespokojíme s polovičatým řešením. Pokud si váš provoz žádá složitější řešení, pustíme se do toho.

Vyrábíme více než certifikovaná svítidla

Povinné certifikace a zkoušky, jako elektromagnetická kompatibilita, bezpečnost, třída ochrany krytu, atd., jsou pro nás samozřejmostí. U Elektrotechnického a zkušebního ústavu ale navíc třeba certifikujeme pro nejvyšší teploty okolí, pro které EZÚ testuje. Rakouská společnost TRIDONIC GmbH zase ověřuje odvod tepla, pracovní a provozní podmínky elektronických napáječů. Česká společnost pro osvětlování měří účinnost světelného toku a vyzařovací charakteristiky.

Garantujeme kvalitu a dlouhou životnost

Svítidla, která instalujeme u zákazníků si sami vyvíjíme, vyrábíme a instalujeme. Díky tomu, že dohlížíme na celý proces od začátku do konce, vám poskytujeme nadstandardní záruku.

Svou prací žijeme

 

Milujeme moderní technologie a osvětlením žijeme už více než 12 let. Naše nadšení přetváříme ve vaše úspory.

náš tým

MARTIN HEXNER
GENERÁLNÍ ředitel

ING. Pavel kužílek
obchodní ŘEDITEL

Dominik Pros
TECHNICKÝ ŘEDITEL