Osvětlení
reklamních ploch

Venkovní reklamy jsou jednou z nejnáročnějších ploch na osvícení. I s nimi si poradíme.

SvÍTIDLA připravená osvítit reklamu

STAR

STAR

Osvětlení pro bigboardy, ostatní venkovní reklamní plochy a dopravní značení se vzdálenou správou a minimálními náklady na údržbu.

Cena: Cena: na dotaz

Proč doublepower?

Garance HODNOTY

Hledáme ideální kombinaci výše vstupní investice a ekonomických přínosů v čase. Energetické úspory a světelné podmínky dlouhodobě garantujeme.

Plná kontrola

U nás probíhá vývoj i výroba, svítidla sami instalujeme a implementujeme i řídící systémy osvětlení. Jsme flexibilní, známe podrobně prostředí průmyslových provozů, nebojíme se speciálních aplikací. 

KVALITA A SPECIALIZACE

Vyvíjíme unikátní, vysoce kvalitní produktové řady svítidel na míru zamýšlené aplikaci. Vysokou úroveň kvality držíme ve všem co děláme – při projekčních pracích i při samotné instalaci.

Rychlostí světla: expresní dodávka pro nošovický Hyundai

Svítidla doublepower!! SKY pro plzeňský BRUSH SEM

Najdeme pro vás to nejlepší řešení

Venkovní reklamní plochy potřebují rovnoměrné a úsporné osvětlení. Svítí po celý rok, v horku i mrazu, za deště i sněhu. Díky doublepower!! budou vaše reklamy svítit mnoho let bez problémů. 

Při vývoji naší řady pro reklamní plochy a dopravní značení jsme úzce spolupracovali s jedním z největších evropských provozovatelů reklamních ploch. Jeho mnohaleté zkušenosti jsme využili k vývoji jednoho z nejkvalitnějších svítidel na tomto specifickém trhu.