Řešení do extrémních podmínek

Nainstalujeme vám svítidla, která vydrží prach, vlhkost, chemické výpary i extrémní teploty.

Svítidla doublepower!! spolehlivě fungují i v podmínkách extrémní prašnosti, vysoké vlhkosti, prostředí s chemickými výpary, vysokými teplotami i teplotami hluboce pod bodem mrazu.

Svítidla jsme instalovali pro kanadského investora, francouzské Ministerstvo obrany i pro Maďarskou vládu. Přizpůsobíme se vašim požadavkům, ať už potřebujete osvítit jadernou elektrárnu, slévárnu nebo důl na Sahaře.

Garance HODNOTY

Hledáme ideální kombinaci výše vstupní investice a ekonomických přínosů v čase. Energetické úspory a světelné podmínky dlouhodobě garantujeme.

Plná kontrola

U nás probíhá vývoj i výroba, svítidla sami instalujeme a implementujeme i řídící systémy osvětlení. Jsme flexibilní, známe podrobně prostředí průmyslových provozů, nebojíme se speciálních aplikací. 

KVALITA A SPECIALIZACE

Vyvíjíme unikátní, vysoce kvalitní produktové řady svítidel na míru zamýšlené aplikaci. Vysokou úroveň kvality držíme ve všem co děláme – při projekčních pracích i při samotné instalaci.

Rychlostí světla: expresní dodávka pro nošovický Hyundai

Ani ve slévárenském provozu se naše světla nezapotila

SVÍTIDLA připravená čelit extrémním podmínkám

SKY

SKY

Modulární průmyslové svítidlo do výrobních provozů i extrémních podmínek, které odolá vysokým teplotám i prachu.

Cena: Cena: na dotaz

TREE

TREE

Nejodolnější průmyslové svítidlo, které vyrábíme. S garantovanou životností 100 000 hodin i v nejnáročnějších provozech.

Cena: Cena: na dotaz

DAY

DAY

Variabilní LED linové svítidlo s mnoha variantami výkonu a vyzařovacích charakteristik, které se přizpůsobí každému provozu

Cena: Cena: na dotaz

EMA

EMA

Úsporné univerzální nouzové LED svítidlo pro průmysl, logistiku a retail.

Cena: Cena: na dotaz