Osvětlení na širé moře

Poradíme si také s osvětlením lodí, přístavů, těžebních plošin nebo větrných elektráren na moři. 

Prostředí na moři znamená velkou výzvu pro každého výrobce svítidel. Naše svítidla se vypořádají se slaným prostředím, extrémními povětrnostními podmínkami, vibracemi i vysokými požadavky na bezpečnost.

Svítidla z řady offshore volí provozovatelé lodí, přístavů, větrných elektráren i těžebních plošin, protože vědí, že se na ně mohou spolehnout. 

Garance HODNOTY

Hledáme ideální kombinaci výše vstupní investice a ekonomických přínosů v čase. Energetické úspory a světelné podmínky dlouhodobě garantujeme.

Plná kontrola

U nás probíhá vývoj i výroba, svítidla sami instalujeme a implementujeme i řídící systémy osvětlení. Jsme flexibilní, známe podrobně prostředí průmyslových provozů, nebojíme se speciálních aplikací. 

KVALITA A SPECIALIZACE

Vyvíjíme unikátní, vysoce kvalitní produktové řady svítidel na míru zamýšlené aplikaci. Vysokou úroveň kvality držíme ve všem co děláme – při projekčních pracích i při samotné instalaci.

SEA MÍŘÍ NA LODĚ DO BENELUXU

Rychlostí světla: expresní dodávka pro nošovický Hyundai

SvÍTIDLA připravená čelit vodě i soli

SEA

SEA

Extrémně odolné svítidlo s vysokou účinností pro osvětlení na zámořských lodích, vrtných plošinách a off-shore větrných elektrárnách.

Cena: Cena: na dotaz

TREE

TREE

Nejodolnější průmyslové svítidlo, které vyrábíme. S garantovanou životností 100 000 hodin i v nejnáročnějších provozech.

Cena: Cena: na dotaz