Svítidla doublepower!! SKY pro plzeňský BRUSH SEM

Zakázka pro společnost BRUSH SEM byla jednou z našich nejvýznamnějších realizací v roce 2018. Pro světoznámého výrobce turbogenerátorů jsme dodávali osvětlení do výrobních hal s mimořádně vysokými stropy.

Zakázka pro společnost BRUSH SEM byla jednou z našich nejvýznamnějších realizací v roce 2018. Pro světoznámého výrobce turbogenerátorů jsme dodávali osvětlení do výrobních hal s mimořádně vysokými stropy.

https://www.youtube.com/watch?v=mi-3JwjGT_o

Instalace proběhla za plného provozu během 14 dní. BRUSH SEM se svými technicky náročnými provozy je pro nás důležitou referenční zakázkou.

Již před třemi lety jsme se jako jeden z mnoha uchazečů podíleli u tohoto našeho zákazníka na přípravě podkladů pro studii energetických úspor. Díky možnosti vysvětlit BRUSH SEM naši filosofii se rozhodování o investici soustředilo na technické parametry dodávky modulárního LED svítidla doublepower!! SKY, kde naše řešení významně převýšilo nabídky konkurence. Projektovaná úspora nákladů na provoz osvětlení, která bude dlouhodobě ověřována, je 72 %. Zákazník si uvědomil, že přechod na LED technologie je revoluční krok a řešení doublepower!! hodnotil nejen z hlediska prosté návratnosti, ale i dlouhodobých ekonomických přínosů.