Ohlednutí za rokem 2020

Rok 2020 byl pro nás... ... prvním rokem ve vlastních prostorách na Kladně. Zrekonstruovali jsme prostory jedinečné industriální haly v původní průmyslové zástavbě Kladno Dubí. Získali jsme tak 3000m2 výrobních a kancelářských ploch.

Rok 2020 byl pro nás...

... prvním rokem ve vlastních prostorách na Kladně

Zrekonstruovali jsme prostory jedinečné industriální haly v původní průmyslové zástavbě Kladno Dubí. Získali jsme tak 3000m2 výrobních a kancelářských ploch.

... rokem, kdy jsme zrealizovali jeden z našich největších projektů

Jednalo se o rekonstrukci osvětlení průmyslových provozů - přes 3000 svítidel ve výrobních halách Tatra Trucks v Kopřivnici.

... velmi úspěšným rokem pro náš zahraniční obchod

Vyvinuli jsme nový produkt doublepower!! SEA, který je určený pro náročné prostředí na moři. Dělá nám radost spokojenost a velký zájem majitelů a provozvatelů lodí v Beneluxu a Německu.

... rokem, kdy pokračujeme
s výrobou i pro africký kontinent a další země

Svítidla TREE si opět našla cestu i na africký kontinent. Kvalitu našich svítidel ocenili i světoznámí hráči jako Audi v Ingolstadtu nebo největší světový producent elektřiny Electricité de France.

... rokem vstupu na nové specifické trhy s profesionálním osvětlením

Začali jsme s vývojem speciálních svítidel pro obor agritech a navázali spolupráci s firmami, které jsou špičkou v tomto odvětví.

... rokem, ve kterém jsme vyrobili a dodali více než 10000 svítidel určených pro rekonstrukce osvětlení a další realizace. Byli jsme tak součástí více než 200 úžasných projektů.

Děkujeme vám za spolupráci a důvěru, kterou jste v nás v roce 2020 vložili. Věříme, že ji ani v nadcházejícím roce nezklameme. Přejeme vám úspěšný nový rok!!