Vývoj a výroba průmyslových svítidel

Výroba průmyslových svítidel doublepower nezačíná ve vzduchoprázdnu, ale v každodenním kontaktu s realitou průmyslové praxe.

Vývoj

Zkušeností s požadavky zákazníků a s realizací mnoha zakázek v nejrůznějších podmínkách systematicky shromažďujeme a vyhodnocujeme. Není to marketingová fráze, ale popis zažité praxe a vlastní podstata úspěchu svítidel doublepower. Intenzivně spravovaná zpětná vazba z praxe je klíčovým zdrojem našeho know-how.

Dalším zdrojem inovativnosti doublepower je kvalifikace našich konstruktérů, znalost světových trendů a schopnost kreativní adaptace. Víme, že Bůh je v detailu, a právě vůči detailům jsme nekompromisní.

Jeden příklad za všechny: Přehřívání svítidel zvyšuje spotřebu elektrické energie a zkracuje životnost klíčových komponent. Odvod tepla zajišťuje teplovodivá pasta nebo páska. Ověřili jsme si, že rozdíl pouhých 0,3 mm v tloušťce teplovodivého materiálu zvýší teplotu na povrchu svítidla až o 30 °C. Rovnoměrné nanesení vrstvy bez vzduchových bublinek a testování přilnavosti, jakkoliv jde o jen jednu z mnoha výrobních operací, může v některých případech výrazně zvýšit užitnou hodnotu produktu.

Pro svítidla doublepower používáme kvalitní komponenty ověřených dodavatelů, a i ty před použitím pečlivě testujeme.

Ne každý světelný zdroj správně funguje s každým napáječem nebo předřadníkem ve všech podmínkách, třebaže to jeho výrobce tvrdí.

K testování profilů a dílů využíváme 3D tisku. Při analýzách, laboratorních měřeních a certifikacích spolupracujeme s odbornými institucemi (EZÚ, VŠB) a dodavateli komponent (Tridonic, Helvar, AGC, CREE). Výsledky testů ověřujeme v rutinním provozu. Novinky uvádíme na trh se 100% důvěrou v jejich výkon a spolehlivost.

Výroba

Promyšlené pracovní postupy dodržujeme také při výrobě průmyslových svítidel doublepower. Výrobní proces je rozdělen do několika fází a každá z nich je důsledně kontrolována. Hotový výrobek prochází komplexní výstupní kontrolou.

Při vší pečlivosti je výroba našich průmyslových svítidel pružná. Jsme zvyklí reagovat na krátké dodací lhůty, typová svítidla umíme přizpůsobit také individuálním přáním zákazníka.

Vstřícný a kreativní přístup, důsledný vývoj a pečlivě kontrolovaná výroba průmyslových svítidel — tři důvody, proč doublepower vyrábí špičková svítidla bez konkurence na českém trhu.