Prodej průmyslových svítidel

Stále více prodejců průmyslových svítidel rozšiřuje portfolio o špičkové technologie doublepower. Vychází tak vstříc svým zákazníkům hledajícím high-end řešení.

Technologická pokročilost, řemeslná kvalita a vynikající efektivita našich svítidel garantuje minimální náklady na energii a údržbu. Takové vlastnosti pomáhají vyhrávat výběrová řízení a zvyšují prodej průmyslových svítidel.

Abyste vy, naši partneři, drželi svůj náskok před konkurencí, zaštiťujeme vám opravdu nadstandardní podporou. Reakce našich obchodníků a techniků na vaše dotazy a požadavky je extrémně rychlá. Vždy mluvíte s odborníkem: obchodní otázky řešíte s obchodníkem, technické s technikem, a to prakticky v reálném čase. Přece vašeho zákazníka nenecháme čekat.

Součástí úspěšného prodeje průmyslových svítidel jsou i bezplatné konzultace při tvorbě světelně-technických návrhů, projektů a návrhů systémů řízení osvětlení. Také zde garantujeme kvalitní a rychlou odezvu.

Prodej průmyslových svítidel není byznys “zaplať a běž”. S našimi partnery budujeme dlouhodobé obchodní vztahy. Proto i ve vlastním zájmu respektujeme jejich práva, podporujeme jejich projekty a chráníme zájmy jejich zákazníků.

Jsme Vám k dispozici, volejte +420 222 312 917! Kontaktní údaje