Příklady

Vítejte v katalogu příkladů a případových studií. Najdete v něm dokumentaci některých našich projektů a inspiraci pro naplnění vlastních záměrů. Budete-li mít otázky, neváhajte nás kontaktovat!

Najděte inspiraci:

Vašemu dotazu vyhovuje příkladů: 15

průmyslové osvětlení
ALFMEIER CZ s. r. o.

Intenzivní osvětlení bez oslnění

Realizace pro společnost ALFMEIER CZ dokládá, že požadavek na vysoký jas osvětlení bez oslnění a nepříjemných přechodů ze světla do tmy lze splnit k plné spokojenosti uživatelů.
Prologis Slovakia

Závod s časem

Pouhých 12 dnů na demontáž 1 600 starých a montáž 1 150 nových svítidel — takové bylo zadání tohoto mimořádně náročného projektu.
Coca-Cola HBC Česká republika

Rekonstrukce v extrémních podmínkách

Komplexní rekonstrukce osvětlení v extrémně náročných podmínkách provozu musela být provedena během 14denní odstávky v koordinaci s dalšími opravami probíhajícími v provozu.
BRANO a. s.

Úroveň osvětlení předčila očekávání

Montážní výšky od 4 do 20 metrů a více než 800 instalovaných svítidel v exponovaných výrobních provozech včetně slévárny: to je stručný charakteristika komplexní rekonstrukce osvětlení v Hradci nad Moravicí.
Doosan Bobcat Manufacturing s. r. o.

Dlouhodobé úspory nákladů

Svítidla doublepower přinášejí vysoký světelný komfort a dlouhodobé úspory nákladů za údržbu i energie do mnoha provozů společnosti Doosan Bobcat Manufacturing v Dobříši.
Rekonstrukce osvětlení v halách Hyundai Nošovice
Hyundai Motor Manufacturing Czech

Rozsáhlá instalace v extrémních podmínkách

Instalace 2416 svítidel a řídicího systému DALI v halách nošovické automobilky Hyundai byla jednou z nejnáročnějších rekonstrukcí průmyslového osvětlení v ČR posledních let.
GOLDBECK Prefabeton s. r. o.

Fotodokumentace

Mi-King s. r. o.

Správné rozložení světla bez odlesků

Investor potřeboval řešit lokální osvětlení několika důležitých kontrolních stanovišť. Problémy původního osvětlení byly především nedostatečná osvětlenost, špatné rozložení světla a odlesky světla od kontrolovaných dílů.
RONA

Nové osvětlení velmi prašných provozů

Rekonstrukce osvětlení probíhalo v několika velmi prašných provozech. Bylo třeba rozumně rekonstruovat i elektroinstalaci a světelné rozvaděče.
PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA

Prašné podmínky a maximalizace efektivity

V průběhu posledních pěti let let jsme rekonstruovali průmyslové osvětlení většiny pražských provozů kabelovny.
REKUPER SYCHROV s. r. o.

Fotodokumentace

CeWe Color a. s.

Osvětlení s věrným barevným podáním

Společnost CeWe Color rekonstruovala nové výrobní a skladové prostory a hledala partnera, který dokáže zajistit osvětlení s vysoce věrným barevným podáním.
SSI Schäfer s. r. o.

Fotodokumentace

Aisan Industry Czech s. r. o.

Osvětlení továrny ovládané z jediného místa

Technologie doublepower jsou v Aisan Industry Czech jako doma. Během tří let jsme zrekonstruovali osvětlení všech provozů obou lounských závodů.
Město Chrudim

Osvětlení zimního stadionu

Instalace osvětlení na zimních stadionech se potýká se specifickými podmínkami, které v běžných průmyslových odvětvích nenajdeme.