Příběh firmy

Společnost doublepower!! jsme založili v roce 2007 jako dva obchodní partneři a přátelé nadšení pro úspory energie v průmyslu. Chtěli jsme k nim přispět vysoce kvalitními technologiemi a službami, jakých se zákazníkům na tehdejším českém trhu nedostávalo.

Výrobní program svítidel jsme sestavili na základě dřívějších zkušeností s mnoha instalacemi průmyslového osvětlení. Věděli jsme, že každý typ průmyslového provozu vyžaduje specifické řešení a nesnáší kompromisy.

Od počátku jsme kladli důraz na vývoj vlastních technologií. Sledovali jsme trendy, drželi krok se světovou špičkou, a tak jsme mohli zákazníkům nabízet vždy ta nejlepší, právě dostupná řešení.

Vysoké nároky na kvalitu svítidel a provedení instalačních prací nás brzy přivedly ke komplexním systémům automatického řízení osvětlení. Pro jejich návrhy a realizace jsme během let vybudovali špičkový tým techniků.

Přicházeli jsme se stále komplexnějšími službami. Dnes pokrýváme drtivou většinu potřeb našich zákazníků, kteří vyžadují špičkové, spolehlivé a plně individuální řešení svých potřeb. Naše výkony dokládá mnoho funkčních instalací a prokázaných úspor u českých i slovenských zákazníků.

V roce 2015 jsme se svými výrobky a službami vstoupili i na další evropské trhy.

Podívejte se na naše reference