Posilujeme tým doublepower!! SENIOR SALES MANAGER CZ

Rosteme. Za poslední dva roky jsme zdvojnásobili prodeje. Rozšiřujeme naše produktové portfolio. Otevíráme nové oblasti uplatnění. A SPOLEČNĚ S TÍM POSILUJEME NÁŠ PRODEJNÍ TÝM.

Koho hledáme

Zkušeného profesionála/ku, který se bude cítit dobře v prostředí velkých průmyslových zakázek. Obchodníka se zkušeností s projektovým prodejem, s konzultativním vedením prodejního procesu. Hledáme člověka, který umí bojovat o zakázky, ale také vnímá potřeby zákazníků a je zákazníkům partnerem.

Technické znalosti a zkušenosti ze světa profesionálního osvětlení nejsou nutné.

Co nabízíme

Smysluplnou práci – technologie a řešení s hodnotnými a měřitelnými přínosy pro zákazníky.  K prodeji jedny z nejlepších produktů na trhu.

Inspirativní prostředí, které podporuje nové nápady a kde lidé efektivně spolupracují. Děláme velké projekty díky společnému nadšení. Naši obchodníci se opírají o podporu celého týmu, od projektantů po výrobu.

Ocenění Vašich schopností. Motivující pevné měsíční ohodnocení a ještě více motivující bonusový program.

Místo výkonu práce

Kladno – moderní, nově zrekonstruované provozy v areálu bývalé Poldi Kladno.

O doublepower!!

Vyvíjíme a vyrábíme vysoce energeticky efektivní průmyslová svítidla. Specializujeme se na projektová řešení osvětlení logistických, výrobních a dalších provozů se specifickými požadavky. Zákazníkům dodáváme komplexní světelná řešení. Spojujeme projekci, vývoj a výrobu, instalace a následný monitoring. Naší konkurenční výhodou jsou vysoce energeticky úsporná řešení s nadstandardní životní a udržitelností veškerých parametrů.

Od roku 2007 jsme realizovali stovky projektů v Česku a na Slovensku. Prostřednictvím našich specializovaných partnerů dnes působíme také v Maďarsku, Francii, Holandsku a Německu.

Naši zákazníci jsou přední průmyslové podniky. Namísto dlouhého seznamu několik příkladů: realizovali jsme největší projekt rekonstrukce osvětlení v ČR za posledních několik let pro Hyundai Motor Manufacturing Czech. Svítíme na výrobu mnoha dalších značek automobilů a desítek provozů, které pro ně vyrábějí nejrůznější komponenty. Také třeba v TATRA TRUCKS, Arcelor Mittal, Aero Vodochody, Coca-Cola, Třineckých železárnách. Nebo v extrémních provozech sléváren. V logistických halách firmy Prologis a provozech DHL, Tesco. Prodejnách Makro (Metro)...

Více na : www.doublepower.cz

Kontaktní informace:

CV + krátký příběh „Obchodní případ, na který jsem nejvíc pyšný/pyšná“ posílejte k rukám: filip@doublepower.cz.

Filip Kříž

obchodní ředitel

doublepower!! s.r.o.

Dubská 1011, CZ-27203

Tel.: +420 605 283 342

PDF ke stažení