Zkušenost a erudice

Vlastní vývoj svítidel a jejich komplexní instalace nám přinesly rozsáhlé a cenné zkušenosti. Je fér přiznat, že někdy bylo jejich nabytí bolestivé.

Jeden příklad za všechny: Navzdory tvrzení technické specifikace se ukázalo, že každý elektronický předřadník nefunguje s každým T5 zářivkovým zdrojem v dostatečné škále teplot a dalších podmínek. Reinstalace byla pracná a nákladná, zkušenost nám ale ukázala nutnost rutinního testování a ověřování všech komponent a konstrukčních prvků instalace. Vznikl tak propracovaný a dnes důsledně uplatňovaný proces testování před spuštěním výroby a systém průběžných a výstupních kontrol při rutinní výrobě svítidel.

Důležitou zpětnou vazbu nám samozřejmě poskytují i samotní zákazníci, resp. techničtí pracovníci a zaměstnanci fyzicky využívající osvětlovaných prostor. Jejich postřehy a zkušenosti jsou pro nás velmi cenným zdrojem poznatků.

Díky mnohaletým profesionálním vztahům s partnery, dodavateli komponent a dalšími odborníky v procesu vývoje a výroby (Tridonic, AGC, Helvar, Česká společnost pro osvětlování ad.) využíváme ve prospěch našich zákazníků i jejich know-how.

Jsme Vám k dispozici, volejte +420 222 312 917! Kontaktní údaje