Záruční podmínky

I ty nejlepší technologie se občas porouchají. Vzácně* se to stává i nám v doublepower. Přečtěte si, jak se k poruchám a reklamacím stavíme.

Konkrétní znění záručních a reklamačních podmínek závisí na konkrétní instalaci a je dojednáno před uzavřením smlouvy. Víme, že ve srovnání s konkurenty nastavujeme svým zákazníkům nadstandardní podmínky: záruční doba na výrobky i instalaci trvá až 10 let, provozuschopnost garantujeme  bez omezení prosvícených hodin nebo provozních teplot (tam, kde je to možné) apod.

Během záruční doby vám náhradní díly či svítidla nejen dodáme, ale i bezplatně namontujeme. Garantujeme servisní zásah do 24 hodin od nahlášení poruchy.

Na přání vám dodáme několik rezervních svítidel zdarma. Pokud by došlo k poruše, můžete vadné svítidlo ihned vyměnit. Nečekáte na dojezd servisního týmu, technickou expertizu nebo dořešení reklamace. Váš provoz je narušen v nejmenší možné míře.

*) Stojí za zmínku, že poruchovost svítidel doublepower nepřekračuje 1 %. Jinak řečeno, 990 z 1000 našich svítidel prosvítí svou dobu životnosti bez jakýchkoliv problémů.

Sjednané záruční podmínky považujeme za minimální. Naši zákazníci se nedočkají výmluv a přetahování o slovíčka.

Jsme Vám k dispozici, volejte +420 222 312 917! Kontaktní údaje