Certifikace a normy

Svítidla doublepower procházejí povinnou certifikací i nadstandardním systematickým testováním způsobilosti obstát v těch nejtěžších průmyslových podmínkách.

Zákonné testy a certifikace chápeme jen jako rozběh závodu o spolehlivost našich svítidel. Chceme, aby naše svítidla testovali také dodavatelé elektroniky či světelných zdrojů, které do svítidel montujeme. Když si ve vlastních laboratořích ověří vynikající parametry technologií doublepower, jsou schopni poskytnout i nadstandardní záruky na své komponenty. A my jejich záruky předáme dál v komplexních garancích našim zákazníkům.

Povinnou certifikaci elektromagnetické kompatibility, bezpečnosti, třídy ochrany krytu (IP) ad. parametrů svítidel doublepower zpracovává Elektrotechnický a zkušební ústav. Naše výrobky testují i další renomované ústavy a společnosti: TRIDONIC GmbH (Rakousko) ověřuje odvod tepla, pracovní a provozní podmínky elektronických napáječů, Česká společnost pro osvětlování zase měří účinnost světelného toku a vyzařovací charakteristiky.

Testování zadáváme i dalším odborným autoritám.

Jsme Vám k dispozici, volejte +420 222 312 917! Kontaktní údaje