Osvětlení reklamních ploch

Venkovní reklamy jsou jednou z nejnáročnějších ploch na osvícení. I s nimi si poradíme.

Venkovní reklamní plochy potřebují rovnoměrné a úsporné osvětlení. Svítí po celý rok, v horku i mrazu, za deště i sněhu. Díky doublepower!! budou vaše reklamy svítit mnoho let bez problémů. 

Při vývoji naší řady pro reklamní plochy a dopravní značení jsme úzce spolupracovali s jedním z největších evropských provozovatelů reklamních ploch. Jeho mnohaleté zkušenosti jsme využili k vývoji jednoho z nejkvalitnějších svítidel na tomto specifickém trhu.  

Garance HODNOTY

Hledáme ideální kombinaci výše vstupní investice a ekonomických přínosů v čase. Energetické úspory a světelné podmínky dlouhodobě garantujeme.

Plná kontrola

U nás probíhá vývoj i výroba, svítidla sami instalujeme a implementujeme i řídící systémy osvětlení. Jsme flexibilní, známe podrobně prostředí průmyslových provozů, nebojíme se speciálních aplikací. 

KVALITA A SPECIALIZACE

Vyvíjíme unikátní, vysoce kvalitní produktové řady svítidel na míru zamýšlené aplikaci. Vysokou úroveň kvality držíme ve všem co děláme – při projekčních pracích i při samotné instalaci.

Rychlostí světla: expresní dodávka pro nošovický Hyundai

Svítidla doublepower!! SKY pro plzeňský BRUSH SEM

Světla připravená osvítit reklamu

STAR

STAR

Illumination of bigboards, other outdoor advertising surfaces and road signs with remote administration and minimum maintenance costs

Price: Price: On request