Řešení do extrémních podmínek

Nainstalujeme vám svítidla, která vydrží prach, vlhkost, chemické výpary i extrémní teploty.

Svítidla doublepower!! spolehlivě fungují i v podmínkách extrémní prašnosti, vysoké vlhkosti, prostředí s chemickými výpary, vysokými teplotami i teplotami hluboce pod bodem mrazu.

Svítidla jsme instalovali pro kanadského investora, francouzské Ministerstvo obrany i pro Maďarskou vládu. Přizpůsobíme se vašim požadavkům, ať už potřebujete osvítit jadernou elektrárnu, slévárnu nebo důl na Sahaře.

Garance HODNOTY

Hledáme ideální kombinaci výše vstupní investice a ekonomických přínosů v čase. Energetické úspory a světelné podmínky dlouhodobě garantujeme.

Plná kontrola

U nás probíhá vývoj i výroba, svítidla sami instalujeme a implementujeme i řídící systémy osvětlení. Jsme flexibilní, známe podrobně prostředí průmyslových provozů, nebojíme se speciálních aplikací. 

KVALITA A SPECIALIZACE

Vyvíjíme unikátní, vysoce kvalitní produktové řady svítidel na míru zamýšlené aplikaci. Vysokou úroveň kvality držíme ve všem co děláme – při projekčních pracích i při samotné instalaci.

Rychlostí světla: expresní dodávka pro nošovický Hyundai

Ani ve slévárenském provozu se naše světla nezapotila

Světla připravená čelit extrémním podmínkám

SKY

SKY

A modular industrial luminaire for production facilities as well as extreme environments, capable of withstanding both high temperatures and dust.

Price: Price: On request

TREE

TREE

The most heavy-duty industrial luminaire we produce. With a guaranteed lifespan of 100.000 hours even in the most demanding operations.

Price: Price: On request

DAY

DAY

A variable linear LED luminaire with high efficacy and low glare

Price: Price: On request

EMA

EMA

An energy-efficient, universal emergency LED light for industry, logistics and retail

Price: Price: On request