Osvětlení obchodních prostor

Důraz na maximalizaci energetických úspor v retailu je samozřejmostí, jsou tu ale i další specifické požadavky na světelné podmínky. Pro nasvícení ovoce a zeleniny je třeba jiné barevnosti než k nasvětlení baleného zboží, merchandisingové koncepty pracují s psychologickým účinkem celkového a lokálního osvětlení atp.

Svítidla doublepower disponují vysokou třídou ochrany krytu a technologií dlouhodobé udržitelnosti světelných parametrů. Snižují či zcela eliminují náklady na údržbu, a prakticky tedy vylučují riziko nežádoucího narušení provozu.

Komplexní systémy automatického řízení osvětlení počítají s využitím denního světla. Lze nastavit různé časové programy a scény, jako např. noční orientační osvětlení nebo scénu pro zásobování, což dále zvyšuje efektivitu provozu.

Dokonale rovnoměrné osvětlení eliminuje nepříjemné přechody z příliš tmavých do příliš světlých míst. Správně navržená a provozovaná světelná soustava má prokazatelný vliv na chování zákazníků, a tedy i na prodejní výsledky.

Jsme Vám k dispozici, volejte +420 222 312 917! Kontaktní údaje