Aplikace

Průmyslové prostředí se může velmi lišit prostorovými, fyzikálními a dokonce i chemickými podmínkami. Neméně proměnlivé jsou nároky, jaké bude zákazník na osvětlení klást. Pečlivému posouzení prostředí a očekávání je proto nutno věnovat náležitou pozornost. Jen tak je možno využít potenciál svítidel a jejich ovládacích prvků na sto procent.

Máme produkty pro celoplošné osvětlení výrobních či sportovních hal, svítidla efektivně osvětlující regálové uličky ve skladech a další k lokálnímu osvětlení pracovních míst, která umějí reagovat na spolupůsobení přirozeného světla, skutečnou přítomnost lidí nebo průběh konkrétní výrobní operace.

Osvětlení výrobních hal

Prašnost, vysoké teploty, dlouhé provozní doby a obtížný přístup ke svítidlům – to jsou typická úskalí provozu světelných soustav v průmyslových objektech.

Osvětlení skladových prostor

Nároky na odolnost svítidel ve skladech mohou být nižší než v těžké průmyslové výrobě, snaha o nízké provozní náklady a dlouhodobou efektivitu jim je ale společná.

Osvětlení zimních stadionů

Volbu svítidel pro zimní stadiony limitují extrémní výkyvy teplot: v je pod stropem silný mráz, v létě (je-li stadion používán) jsou tam teploty mimořádně vysoké.

Osvětlení sportovišť

Osvětlení sportovišť klade vysoké nároky na barvu světla, ochranu před oslněním, rovnoměrnost osvětlení ve všech koutech hřiště odolnost konstrukce svítidel vůči nárazům.

Osvětlení studií

Svítidla určená pro fotografická, grafická aj. studia jsou osazena světelnými zdroji s Ra až 96 %. Barvy v našem osvětlení tedy vykazují až 96% věrnost ve srovnání s přirozeným světlem.

Osvětlení obchodních prostor

Kromě energetických úspor hrají v retailu roli i specifické světelné podmínky pro nasvícení zboží v souladu s příslušnými merchandisingovými koncepty.